برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : جمعه 22 آبان 1394
کد 1085

دکتر دینوری: خدمت به تأمین سلامت، بهداشت و درمان مردم نزد خدا مکتوم نیست

...

دکتر دینوری معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه در جلسه معارفه و تودیع رئیس شبکه بهداشت و درمان جلفا ضمن نثار سلام و درود به روح پرفتوح امام راحل (ره) و شهیدان و ایثارگران که با تقدیم و اهداء جان و عمر خویش فرصت حضور جمع حاضر در این منطقه صفر مرزی را که در سال‌های نه‌چندان دور ناامن بود را فراهم آوردند،با نثار صلوات برای طول عمر باعزت و بابرکت مقام معظم رهبری دعا کرده و افزود:  فرماندار محترم به دلیل کمک بیست‌درصدی از ردیف ماده صد و هشتاد برای بخش سلامت شهرستان جلفا باوجود تعدد ادارات ، از ایشان تشکر و قدردانی نمود.

دکتر دینوری بابیان این‌که مجموعه مدیریتی دانشگاه تمایلی برای تعویض ریاست شبکه نداشت افزود: دلیل این تغییر را مشکلات فردی و خانوادگی دکتر رئیسی عنوان کرد و ضمن تشکر از طرف ریاست دانشگاه به جهت زحماتی که در طول این دوران توسط دکتر رئیسی کشیده شده بود، دکتر شیرعلی زاده را با حکم  رئیس دانشگاه به‌عنوان سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان جلفا معرفی نمودند.

دکتر دینوری بابیان این‌که از ریاست جدید شبکه، آقای دکتر شیرعلی زاده، شناخت بیست‌ساله دارند، ایشان را فردی نجیب و با حجب و حیا دانسته و گفت ایشان یکی از نخبگان بومی منطقه هستند که سابقه درخشانی در طول دوره ریاست بیمارستان دکتر ساجدی دارند. ایشان نکته قوت دکتر شیرعلی زاده را حسن اخلاق و ارتباط مدبرانه وی با همکاران و ادارات  و خیرین سلامت شهرستان دانسته و خواستار بهره‌گیری از ظرفیت‌های منطقه آزاد ارس در این خصوص شد.

دکتر دینوری در ادامه افزود: همان‌گونه مقام معظم رهبری فرموده‌اند که آذربایجان سر ایران است، جلفا نیز سر آذربایجان است. وی با اشاره به این‌که بحث بهداشت و درمان بحثی حاکمیتی است و درعین‌حال الهی نیز است، رضایت مردم از بهداشت و درمان یعنی رضایت از حاکمیت و از بعدي دیگر رضایت مردم به‌عنوان عزیزترین مخلوق خداوند  یعنی رضایت رهبری معظم و خداوند.

معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه  گفت: بعد از اجرای طرح تحول سلامت رضایت مردم و رضایت همکاران به‌طور چشم‌گیری افزایش‌یافته است و این یعنی رضایت از حاکمیت و رضایت خدا. ایشان در پایان تأکید نمود که این همکاری‌ها اعم از زحمات همکاران شبکه، بیمارستان، ادارات شهرستان برای خدمت به تأمین سلامت، بهداشت و درمان مردم نزد خدا مکتوم نیست و همه باید خدا را ناظر اعمال خود بدانیم و برای رضایت او و رضایت مردم تلاش نمائیم.


  • نوشته شده
  • توسط رضا محمدی نسب
  • تعداد بازدید 3552
  • تایید شده
  • در 1394/08/24
  • ساعت 13:57