برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 21 آبان 1394
کد 1073

معارفه و تکریم رئيس شبكه بهداشت و درمان جلفا

معارفه و تکریم رئيس شبكه بهداشت و درمان جلفا

  جلسه معارفه و توديع رئيس شبكه بهداشت و درمان جلفا روز چهارشنبه 20/8/1394 در محل سالن اجتماعات بيمارستان دكتر ساجدي هاديشهر با حضور فرماندار شهرستان جلفا، معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه، دكتر عبادي قائم مقام  ومدير امور باليني  معاونت درمان  دانشگاه فرمانده سپاه شهرستان ، و روساي ادارات شهرستان با حضور همكاران در سالن اجتماعات بيمارستان هاديشهر برگزار شد.

دكترمحمد رضا رئيسي در اين مراسم تكريم بر رتبه يك انضباط مالي شبكه در طول دوران تصدي مسئوليتش تاكيد و از خيرين سلامت منطقه از جهت خريد يك دستگاه دياليز و توسعه بخش دياليز تشكر كردند.

در اين جلسه،  مهندس زاهد محمودي، فرماندار جلفا، ضمن تشكر از زحمات دكتر رئيسي، از تعامل چند جانبه ايشان با ادارات و فرمانداري تشكر و بر ملموس بودن ارتقائ سطح خدمات بهداشتي و درماني منطقه بعد از اجراي طرح ملي تحول سلامت تاكيد كردند و در خصوص انتخاب دكتر شير عليزاده  به مصداق حسن انتخاب تعبير نموده و افزودند: ايشان فردي اخلاق مدار، مججوب  و داراي ارتباط قوي با خيرين سلامت و داراي حسن سابقه و شهرت با سابقه اي درخشان در امور بيماران و امور مديريتي در سنوات گذشته هستند. ايشان در ادامه  بر  تسريع در خدمت رساني و تعامل بيش از پيش تاكيد كرده و اظهار نمودند كه در جهت نيل به اهداف دولت محترم براي خدمت شايسته به مردم فهيم شهرستان آماده همكاري بيش از پيش هستند.

دكتر دينوري معاون توسعه و مديريت منابع دانشگاه در اين جلسه ضمن تشكر از فرمانداربخاطر همكاري با نظام سلامت و اختصاص بيست درصد بودجه تحت اختيار ايشان براي شبكه بهداشتي و درماني ياد آور شدند كه با وجود تعدد ادارات در اين شهرستان اختصاص  اين رقم بودجه براي سلامت و بهداشت ودرمان مردم شريف منطقه نشان از مردم دوستي و باورمندي به برنامه هاي دولت در طرح ملي تحول سلامت دارد. ايشان از ضمن تاكيد بر اينكه مجموعه مديريتي دانشگاه تمايلي براي اين تعويض مديريتي نداشت، توديع ايشان را به دليل خواست ومشكلات خانوادگي خود دكتر رئيسي عنوان كردند و ضمن تكريم از زحمات ايشان به نمايندگي از طرف  قائم مقام وزير بهداشت در استان و رياست دانشگاه علوم پزشكي تيريز آقاي دكتر صومي ، دكتر حميد شيرعلي زاده را به عنوان سرپرست جديد شبكه بهداشت و درمان جلفا معارفه نمودند.

معاونت توسعه مديريت و منابع دانشگاه در اين جلسه ضمن خاطر نشان شدن اينكه دكتر شير علي زاده از نخبگان بومي منطقه هستند، از ايشان به عنوان نماد نجابت و حسن اخلاق تعبير و بيان نمودند كه شناخت بيست ساله از ايشان دارند و بر حسن سابقه و برخورد مدبرانه و مديرانه ايشان در طول دوره رياست بر بيمارستان دكتر ساجدي هاديشهر تاكيد كردند . و از حسن ارتباط دكتر شيرعلي زاده با خيرين سلامت به نقطه قوت ايشان را  ياد آور شدند. و بر تلاش تيم  مديريتي شبكه  براي بهره گيري از پتانسيل هاي منطقه آزاد در راستاي تعبير مقام معظم رهبري كه از آذربايجان به عنوان سر ايران داشتند افزودند،  جلفا نيز سر آذربايجان است و حضور امن در اين منطقه صفر مرزي را مرهون امام راحل ، شهيدان ، ايثارگران و مقام معظم رهبري بيان كردند.

دكتر دينوري در پايان گفتند كه بحث بهداشت و درمان امري حاكميتي و از بهدي ديگر مقوله اي الهي است . رضايت مردم از بهداشت و درمان رضايت از حاكميت را در پي خواهد دشت و از منظري ديگر جلب رضايت انسانهاي رجور و نيازمند دلجويي و رسيدگي به بيماران ، چون خدمت به عزيزترين مخلوقات خداوند است رضايت الهي را در پي خواهد داشت. و در نهايت تاكيد كردند كه اين خدمتها نزد خدا مكتوم نيست و ما همه بايست خدا را ناظر و حاضر در اعمال خود بدانيم و براي رضايت خدا و مردم تلاش نماييم.

سرهنگ احمد تقي پور فرمانده سپاد شهرستان جلفا با تاكيد بر همكاريهاي ارزنده همكاران شبكه در اردوهاي راهيان نور و  تلاشهاي چشمگير همكاران در ويزيتهاي رايگان در مناطق محروم و دور افتاده ، براي سرپرست جديد شبكه آرزوي توفيق نمودند.

در مراسم مذكوردكتر عبادي قائم مقام  ومدير امور باليني  معاونت درمان  دانشگاه با اذعان  به آفت تعويض زود هنگام مديران اظهار كردند اين تعويض به علت مشكلات خانوادگي دكتر رئيسي بوده است و دانشگاه از عملكرد ايشان رضايت دارند. ايشان قول مساعد دادند  كه تا حدتوان  وتا حدي كه ضوابط قانوني اجازه دهد ازجهت تامين نيروهاي كارشناسي وتخصصي درخدمت مردم فهيم شهرستان جلفا خواهند بود.

 در اين مراسم دكتر شيرعلي زاده سرپرست جديد شبكه  اهداف خود راخدمت به مردم،توجه به درخواست هاي همكاران درحد قوانين ،ارتقاء سطح كيفي وكمي خدمت رساني واقدام  درجهت تحقق طرح ملي تحول نظام سلامت  عنوان نموده،اشاره كردند اين امر به تنهايي محقق نخواهد شد ونياز به مساعدت همكاران شبكه، مسئولين شهرستاني،مسئولين دانشگاه  وخيرين سلامت دارد

  • نوشته شده
  • توسط امیرسینا فقیهی
  • تعداد بازدید 2607
  • تایید شده
  • در 1394/08/24
  • ساعت 13:41