برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 15 مهر 1394
کد 932

معاون غذا ودارو دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت :

معاون غذا ودارو دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: استان آذربایجانشرقی بالاترین آمارتولیدی را در میان تولید کنندگان سطح کشوردارد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز دکتر نجفی معاون غذا ودارو دانشگاه علوم پزشکی تبریز در همایش دو روزه معاونین غذا ودارو  گزارش کلی وعملکرد مبسوطی را از اجرای همایش وفعالیت های معاونت غذا وداروی استان اذربایجان شرقی ارائه داد.

وی گفت: 8 هزار بازدید در مدت یک سال اخیر داشته‌ایم و این در حالی است که کمبود بازرسان را داریم و این کمبود نیرو مشکلات زیادی به وجود آورده است .

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی تبریز از آزمایش 16 هزار و 500 مورد نمونه مواد غذایی و مراکز تولید مواد غذایی در استان خبر داد و گفت: این تعداد نمونه‌های آزمایش در میان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور ممتاز است .

نجفی با اشاره به تعدد آزمایش‌های انجام شده یادآور شد: در حال حاضر بر برون سپاری فعالیت‌های آزمایشگاهی و ارتقای کیفی تاکید داریم .

وی با اشاره به مدیریت دانشگاهی در سطح ارشد استان گفت: با توجه به قرار گرفتن فرد دانشگاهی در راس مدیریت استان همراهی خوبی را در زمینه‌های بهداشتی و غذایی داریموی کارکنان معاونت غذا وداروی دانشگاه علوم پزشکی تبریز را 134 نفر اعلام کرده و گفت: 1800 واحد عرضه وفروش  مواد آرایشی وبهداشتی در  استان اذربایجان شرقی وجود دارد که بالاترین آمار را در بین تولید کنندگان دارند وی افزود داروخانه های بیمارستانی 44  مورد وداروخانه های خصوصی 528 مورد  وشرکتهای پخش دارو43 مورد ثبت شده است ودر نهایت از تمامی همکاران ودست اندرکاران این همایش تشکر کرد.

  • نوشته شده
  • توسط آمنه سلیمی
  • تعداد بازدید 2362
  • تایید شده
  • در 1394/07/15
  • ساعت 14:49