برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 15 مهر 1394
کد 928

آئين معارفه مدیر ارزیابی عملکرد ، بازرسی و پاسخگوئی به شکایات دانشگاه برگزارشد

7

طي مراسمي دكتر محمدعليزاده بعنوان  مشاور رئيس دانشگاه و مدير اداره  ارزيابي عملكرد، بازرسي و پاسخگوئي به شكايات دانشگاه علوم پزشكي تبريز معرفي و از خدمات دكتر باب اله قاسمي قدرداني شد
 به گزارش روابط عمومي دانشگاه، در اين مراسم دكترصومي به افزايش سرمايه اجتماعي تاكيد كرد و گفت: براي افزايش سرمايه اجتماعي بايد تمام تلاشمان را بكار ببريم و پاسخگوي مردم باشيم. رئيس دانشگاه علوم پزشكي تبريز تصريح كرد: صيانت از بيت المال از وظايف اصلي ماست و بايد با آگاهي كامل و به دور از مسائل حاشيه اي بصورت شفاف باحفظ آبروي مردم و مسلمانان با متخلفين به شدت برخورد كرد.

در اين مراسم دكترقاسمي به عملكرد اداره  ارزیابی عملکرد ، بازرسی و پاسخگوئی به شکایات دانشگاه اشاره كرد و از زحمات شبانه روزي همكاران ارزيابي عملكرد، بازرسي و پاسخگوئي به شكايات دانشگاه  تقدير و تشكر نمود و آمادگي خود را براي كمك به رئيس جديد و همكاريهاي لازم اعلام نمود .
در ادامه دكتر محمد عليزاده به رضايت خدا در انجام كارها تاكيد كرد و گفت :‌ما بايد به دور از حب بغض و بصورت صريح و شفاف عمل كنيم و در تمام موارد رضايت خدا را در نظر بگيريم .
مدير جديد اداره ارزيابي عملكرد، بازرسي و پاسخگوئي به شكايات افزود: با مسلط بودن بر كارها و شايسته ي محيط دانشگاه بايد نقاط ضعف و قوت خود را احصاء نمود و با كمترين اصطكاك ودرگيري در جهت رسالت سازمان و بدون حاشيه نسبت به رفع نواقص و تقويت نقاط قوت عمل كنيم.
گفتني است: در اين مراسم كه با حضور دكتر تقي زاديه معاون درمان، دكتر آقازاده معاون دانشجويي و فرهنگي دانشگاه و با حضور كاركنان اداره بازرسي در سالن كنفرانس حوزه رياست برگزار شد حكم مشاور رئيس دانشگاه و ارزيابي عملكرد، بازرسي و پاسخگويي به شكايات دانشگاه علوم پزشكي تبريز به دكتر محمدعليزاده دانشيار دانشكده تغذيه اعطا شد و با تقديم لوح سپاس از خدمات دكتر قاسمي تجليل به عمل آمد.

 

  • نوشته شده
  • توسط فاطمه دایی
  • تعداد بازدید 2769
  • تایید شده
  • در 1394/07/15
  • ساعت 9:0