برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : جمعه 6 ارديبهشت 1398
کد 9117

به مناسبت هفته سلامت و به همت شبکه بهداشت و درمان شهرستان مرند

همزمان با آخرین روز از هفته سلامت , کارناوال سلامت وارد فرمانداری ویژه شهرستان مرند شد.

به مناسبت هفته سلامت و به همت شبکه بهداشت و درمان شهرستان مرند ، اداره بهزیستی و اداره آموزش و پرورش کارناوال سلامت با حضور و استقبال گرم کودکان مهد کودک صدف ....

به مناسبت هفته سلامت و به همت شبکه بهداشت و درمان شهرستان مرند

همزمان با آخرین روز از هفته سلامت , کارناوال سلامت وارد فرمانداری ویژه شهرستان مرند شد.

به مناسبت هفته سلامت و به همت شبکه بهداشت و درمان شهرستان مرند ، اداره بهزیستی  و اداره آموزش و پرورش کارناوال سلامت با حضور و استقبال گرم کودکان مهد کودک صدف و با هدف حساس سازی عموم در زمینه سلامت  و خود مراقبتی  در آخرین روز هفته سلامت با طی مسیر از جلوی مهد کودک صدف تا فرمانداری ویژه شهرستان مرند برگزار شد .

در این مراسم کودکان خوش ذوق با به دست داشتن  پلا کاردهای مزین شده به شعارها و پیام های هفته سلامت و اجرای برنامه های متفاوت به هیجان و شادی این برنامه افزودند .

در این دیدار  صمیمی مهندس گرشاسبی ضمن خیر مقدم گویی به نونهال خطاب به مربیان گفت: بزرگترین دغدغه امروز عدم توانایی تربیت نسل جوان همسو  و هم نیاز با کشور است .

وی افزود :  این نسل آینده سازان کشور هستند و باید بیشتر به تربیت آنها توجه شود .

مهندس گرشاسبی گفت : رشد ، بینش و ذهنیت سازی  و داشتن کار جمعی ، داشتن نگاه جامع و کلان ، علقه به ارزشهای اسلامی  باید از همان ابتدا باید در برنامه های تربیت نسل باشد .

وی افزود : باید خلا های نسل جوان پر شود و تربیت آنها بیشتر به سمت عقلانی بودن باشد و این نسل به عنوان امانت در اختیار ما هستند و باید بیشتر به تربیت آنها توجه گردد .

وی ادامه داد : نسل باید با نشاط و پر شور و شوق باشد و متناسب با نیاز روز دنیا نسل را تربیت کنیم و با نگاه توسعه ای به سمت جلو حرکت کرده و خواسته های آنها را محقق کنیم .

معاون استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر مربیان گفت : وظیفه مربیان در تربیت نسل آینده بسیار خطیر است و باید در جهت تربیت آنها بیشتر تلاش کنیم و تربیت باید بیشتر به سوی توسعه باشد .

مهندس گرشاسبی مراسم و جلسه امروز را شیرین ترین جلسه دوره فرمانداری شهرستان مرند دانستند .  • نوشته شده
  • توسط حسین دشتی
  • تعداد بازدید 20
  • تایید شده امیرسینا فقیهی
  • در 1398/02/09
  • ساعت 9:21