برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 13 مرداد 1394
کد 724

آذربایجانشرقی صاحب 100 دستگاه آمبولانس جدید می شود

آذربایجانشرقی صاحب 100 دستگاه آمبولانس جدید می شود

آذربایجانشرقی صاحب 100 دستگاه آمبولانس جدید می شود 
 
 رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز خبر داد :آذربایجانشرقی صاحب 100 دستگاه آمبولانس شجدید می شود / آمبولانس هوایی مخصوص بیماران و آسیب‌دیدگان است نه نقل و انتقال مدیران سازمانهادکتر محمد حسین صومی گفت: 100 دستگاه آمبولانس جدید خریداری شده است که از این تعداد 55 دستگاه وارد شده و ما در حال نصب تجهیزات لازم می‌باشیم، تا پایان سال تمامی پایگاه‌های درمانی از این آمبولانس‌ها بهره‌مند خواهند شد.
دکتر محمدحسین صومی در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت اورژانس هوایی در کاهش آمار تلفات ناشی از تصادفات رانندگی و سایر بیماری‌ها، اظهار کرد: بهبود فضای فیزیکی در تمامی اورژانس‌ها در دستور کار علوم پزشکی قرار گرفته و دانشگاه علوم پزشکی بیش از گذشته وارد چرخه درمان و کمک‌رسانی به افراد شده است.

وی ادامه داد: 100 دستگاه آمبولانس جدید خریداری شده است که از این تعداد 55 دستگاه وارد شده و ما در حال نصب تجهیزات لازم می‌باشیم، تا پایان سال تمامی پایگاه‌های درمانی از این آمبولانس‌ها بهره‌مند خواهند شد.

وی تاکید کرد: آمبولانس زمینی و هوایی مخصوص بیماران و آسیب‌دیدگان می‌باشد نه مدیران سازمانها، برخی از مسئولین فکر می‌کنند چون بالگرد در اختیار دانشکده علوم پزشکی قرار گرفته می‌توانند از آن برای رسیدن سریع به مقاصد خود استفاده کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز از تجهیز بیمارستان امام رضا(ع) به پد فرود بالگرد تا سال آینده خبر داد و گفت: در حال حاضر تمامی بیمارستانها از پد مناسب فرود بالگرد برخوردارند و با همکاری سازمانهای مرتبط مدت زمان خدمت رسانی اورژانس هوایی و رساندن بیمار به بیمارستان را کاهش خواهیم داد.

وی در ادامه اضافه کرد: وزیر بهداشت نخجوان در راستای افزایش همکاری و تعامل، در روزهای آینده به تبریز سفر خواهد کرد.

وی در پایان، گفت: در صورتی که معاونت عمرانی شهرداری تا 25ام مردادماه سال جاری عملیات احداث بیمارستان کودکان را به پایان برساند، دانشگاه علوم پزشکی در عرض یک ماه آنجا را تجهیز خواهد کرد.

گفتنی است در این مراسم رئیس دانشگاه  علوم پزشکی از فرمانده هوانیروز تبریز به علت همکاری مداوم با مرکز فوریت‌های پزشکی تجلیل کرد.


 

 
 
 
 
 

  • نوشته شده
  • توسط صادق صادقی فر
  • تعداد بازدید 3061
  • تایید شده
  • در 1394/05/13
  • ساعت 13:47