برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 30 فروردين 1397
کد 6631

دکتر هاشمی ، وزیر:

با شعار نمیتوان کشور را اداره کرد بلکه باید علم و دانش را تقویت کنیم.

واقعیت این است که همه آذربایجان را دوست دارند و همیشه این منطقه نماد آزادی و آزادگی در کشور بوده و است.
وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی که برای حضور درجشن هفتادمین سالگرد تاسیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز و همچنین بهره برداری از چند طرح بهداشتی و درمانی به تبریز سفر کرده است ، در این آیین با شکوه گفت : واقعیت این است که همه آذربایجان را دوست دارند و همیشه این منطقه نماد آزادی و آزادگی در کشور بوده و است.
وی تصریح کرد : بایستی همه باور کنیم راه پیشرفت از مسیر علم و دانشگاه و حوزه است و این اعتقاد قلبی من است.
وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در ادامه با اشاره به اینکه در هر کجا حوزه و دانشگاه دست به دست هم دادند ما شاهد موفقیت بودیم افزود: ما باید عالم تربیت کنیم و برای رسیدن به این هدف باید در جرگه جهانی قرار گیریم و از عمل کردن به شکل جزیره ای پرهیز کنیم.
دکتر قاضی زاده هاشمی ادامه داد: در دنیای امروز با توجه به سرعت چشمگیر پیشرفت علم ، رقابت سختتر خواهد بود و کسانی موفق خواهند بود که زحمت بیشتری بکشند و به راه خود ایمان داشته باشند
وی خاطر نشان کرد : با توجه به ظرفیتها، پتانسیلها و موفقیتهایی که دانشگاه علوم پزشکی تبریز داشته است ، نیاز است افرادی در این دانشگاه رشد و پرورش یابند که از نظر دانش ، مهارت و رفتار و منش بهترین باشند تا همطراز ملت قهرمان آذربایجان باشند.
وی ابراز امیدواری کرد که حاشیه ها در کشوز کمتر شود و گفت : پشرفت کشور در گرو تلاش ، علم ، اخلاص و همدلی است .
وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی با تقدیر از زحمات ارزنده دکتر صومی و همکارانش گفت : بر همه وظیفه است که افرادی را تربیت کنند که میراث دار خوبی برای نیاکان خود باشند .
وی با اشاره به اینکه هدف از آمدن پیامبران و انبیا و انقلاب اسلامی ایران تزکیه بوده است، افزود : ما نیاز به تقویت حاکم نداریم بلکه نیاز به تربیت عالم داریم .
  • نوشته شده
  • توسط پروین جوادی
  • تعداد بازدید 523
  • تایید شده
  • در 1397/01/30
  • ساعت 14:8