برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 21 بهمن 1396
کد 6296

رئیس مرکز آموزشی درمانی آیت الله طالقانی تبریز:

زایمان بی‌درد و تاسیس اتاق مقیم از اقدامات نمونه‌ی مرکز آموزشی درمانی طالقانی تبریز است

رئیس مرکز آموزشی درمانی آیت الله طالقانی تبریز تاکید کرد: زایمان بی‌درد و تاسیس اتاق مقیم از اقدامات نمونه‌ی مرکز آموزشی درمانی طالقانی تبریز است.
 
دکتر سروران در مراسم گرامیداشت مقام پرستار در مرکز آموزشی درمانی طالقانی تبریز با بیان این مطلب گفت: امیدواریم زایمان بی‌درد به عنوان یک فرهنگ تشویقی نهادینه شود. به منظور نوسازی بیمارستان در طول سه سال گذشته فشارهای زیادی را تحمل کرده‌ایم. اگر کار تیمی دفتر پرستاری، کادر مترون و سرپرستاران بیمارستان در زمان نوسازی نبود، بیمارستان در چنین وضع خوبی قرار نداشت.

وی با اشاره به بافت قدیمی این مرکز قبل از نوسازی بیان کرد: دیوارهای رطوبت کشیده، بافت سیمانی و آجری فرسوده‌ سبب تضعیف روحیه‌ی کاری کادر درمان می‌شد. این مرکز بیمارستانی به دلیل بی توجهی و بافت قدیمی مورد بی توجهی قرار گرفته بود و این امر نیز در ارایه‌ی خدمات به بیمار تاثیر می‌گذاشت که خوشبختانه اکنون شاهد تحول عمرانی و خدماتی در این مرکز هستیم.

وی در ادامه با اشاره به برخی پروژه‌ها و بخش‌های جدید در حال احداث مرکز آموزشی درمانی آیت الله طالقانی بیان کرد: بخش نوزادان این مرکز در حال بازسازی است و با تکمیل اتاق‌های اقامتی، مشکل اقامت مادران برطرف خواهد شد. همچنین کارهای عمرانی ICU شش تخته بزرگسالان نیز کاملا حل شده است. ساختمان کلینیک تخصصی و فوق تخصصی این مرکز نیز با حمایت دانشگاه و خیران در حال تکمیل شدن است و خدماتی همچون دندانپزشکی دولتی، رادیولوژی پیشرفته و توانبخشی در این کلینیک ارایه خواهد شد.


سروران در پایان با اشاره به سرافرازی و سربلندی کشور پس از انقلاب اسلامی ایران خاطرنشان کرد: نیروهای انقلابی مسلمان در کشور جمهوری اسلامی ایران می‌توانند کار کنند. باید شعار توانستن را در عمل ثابت کنیم.

مراسم گرامیداشت روز پرستار در مرکز آموزشی درمانی آیت الله طالقانی تبریز برگزار و از پرستاران برگزیده تجلیل شد. همچنین در پایان این مراسم جشنواره‌ی آشپزی نیز برگزار شد.
  • نوشته شده
  • توسط پروین جوادی
  • تعداد بازدید 340
  • تایید شده
  • در 1396/11/21
  • ساعت 10:26