برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 13 دي 1396
کد 5985

برگزاری کارگاه "مرور ساختارمند کاکرین"

برگزاری گارگاه

مطابق «برنامه عملیاتی مشترک دانشگاه ها در حوزه تحقیقات و فناوری»، کارگاه "مرور ساختارمند کاکرین" توسط مرکز تحقیقات پزشکی مبتنی بر شواهد و با مشارکت مرکز توسعه هماهنگی و پژوهش دانشگاه (RDCC) و همچنین همکاری مرکز کاکرین ایران و موسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی ایران (NIMAD) در حال برگزاری است
مطابق «برنامه عملیاتی مشترک دانشگاه ها در حوزه تحقیقات و فناوری»، کارگاه "مرور ساختارمند کاکرین" توسط مرکز تحقیقات پزشکی مبتنی بر شواهد و با مشارکت مرکز توسعه هماهنگی و پژوهش دانشگاه (RDCC) و همچنین همکاری مرکز کاکرین ایران و موسسه ملی توسعه  تحقیقات علوم پزشکی ایران (NIMAD) در حال برگزاری است.
این کارگاه مختص دانشگاه های علوم پزشکی منطقه دو آمایشی کشور بوده و با حضور اساتید و دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی این منطقه، به مدت دو روز در سالن RDCC دانشکده پزشکی دانشگاه در تاریخ 13و 14 دی ماه برگزار می شود. این کارگاه برای تمامی مناطق ده گانه برنامه ریزی شده است.
هدف از برگزاری این کارگاه که مرکز کاکرین ایران آن را برنامه ریزی و اجرا می نماید، آشنایی علاقه مندان مرور ساختارمند با اجزای مختلف مرورهای کاکرین و چگونگی تهیه مرورهای کاکرین در سطح مقدماتی و اولیه است. محتوای کارگاه شامل ترکیبی از سخنرانی تعاملی (interactive)، بحث گروهی و تمرین های رایانه ای و عملی است.
سرکار خانم دکتر بیتا مسگرپور مشاور معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و معاون مرکز کاکرین ایران در این کارگا حضور داشته و سرکار خانم دکتر حاج ابراهیمی، رئیس مرکز تحقیقات پزشکی مبتنی بر شواهد، جنای آقای دکتر مرتضی قوجازاده رئیس مرکز توسعه هماهنگی و پژوهش دانشگاه و سرکار خانم دکتر وحیده زارع گاوگانی، مدیرگروه کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز به عنوان مدرسین کارگاه حضور دارند
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 13 دي 1396
  • توسط جواد گلی
  • تعداد بازدید 172
  • تایید شده پروین جوادی
  • در 1396/10/16
  • ساعت 8:50