برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
English فارسی
logo

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 7 دي 1396
کد 5935

برگزاری کارگاه مقدماتی پزشکی مبتنی بر شواهد

برگزاری کارگاه مقدماتی پزشکی مبتنی بر شواهد

مطابق برنامه عملیاتی مشترک دانشگاه ها در حوزه تحقیقات و فناوری ، کارگاه مقدماتی پزشکی مبتنی بر شواهد توسط مرکز تحقیقات پزشکی مبتنی بر شواهد و با مشارکت مرکز توسعه هماهنگی و پژوهش دانشگاه (RDCC) و همچنین همکاری مرکز کاکرین ایران و موسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی ایران (NIMAD) در تاریخ 6 و 7 دی ماه برگزار می شود.
برگزاری کارگاه مقدماتی پزشکی مبتنی بر شواهد (EBM)
مختص دانشگاه های  علوم پزشکی منطقه دو آمایشی
مطابق  برنامه عملیاتی مشترک دانشگاه ها در حوزه تحقیقات و فناوری ،  کارگاه مقدماتی پزشکی مبتنی بر شواهد  توسط مرکز تحقیقات پزشکی مبتنی بر شواهد و با مشارکت مرکز توسعه هماهنگی و پژوهش دانشگاه (RDCC) و همچنین همکاری مرکز کاکرین ایران و موسسه ملی توسعه  تحقیقات علوم پزشکی ایران (NIMAD) در تاریخ 6 و 7 دی ماه برگزار می شود.
این کارگاه مختص دانشگاه های علوم پزشکی منطقه دو آمایشی بوده و با حضور اساتید و دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی این منطقه، به مدت دو روز در سالن RDCC دانشکده پزشکی دانشگاه در حال برگزاری است.
هدف از این کارگاه آشنایی با رویکرد عملکرد مبتنی بر شواهد و نحوه استفاده از شواهد علمی در طبابت روزمره می باشد.
گفتنی است جناب آقای دکتر پیام کبیری رئیس موسسه ملی توسعه تحقیقات سلامت علوم پزشکی ایران در این کارگاه حضور داشته و سرکار خانم دکتر حاج ابراهیمی، رئیس مرکز تحقیقات پزشکی مبتنی بر شواهد و سرکار خانم دکتر مهستی علی زاده، مدیرگروه پزشکی اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی تبریز به عنوان مدرسین کارگاه حضور دارند.
 
  • نوشته شده
  • توسط جواد گلی
  • تعداد بازدید 359
  • تایید شده رضا محمدی نسب
  • در 1396/10/07
  • ساعت 11:22