برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 20 آبان 1396
کد 5543

آئین تکریم و معارفه معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد

دکتر صومی: موفق به کسب رتبه اول در فناوری و رتبه سوم پژوهش در کشور شدیم

دکتر ابولقاسم جویبان به عنوان معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تبریز معرفی و از زحمات دکتر محمدرضا رشیدی قدردانی شد
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، "دکتر محمد حسین صومی"، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در این مراسم اظهار کرد: حجم زیاد کار در حوزه اجرایی، مدیران را خسته می کند و کار در حوزه آموزش، پژوهش، درمان و در کنار آنها خانواده داری، استرس وارده بر مدیران را دوچندان می کند.
وی در ادامه با قدردانی از زحمات معاون تحقیقات و فناوری سابق دانشگاه گفت: "دکتر رشیدی" تجارب متمرکز زیادی در شورای پژوهش دانشگاه داشت و در طول چهار سال گذشته اقدامات ارزشمندی را به منظور ارتقاء سطح پژوهشی دانشگاه انجام داده است. زیرساخت های موجود در کوهورت و رجیستری بیماریها سبب شد تا دانشگاه بالاترین نمرات را در این دو حوزه به دست آورد.
وی افزود: برخلاف وجود محدودیت های مالی در دانشگاه و برخی انتقادها، موفق به کسب رتبه اول در فناوری و رتبه ی سوم پژهش شدیم و تمامی دانشجویان، اساتید و هیئت رئیسه باید تعامل و همکاری لازم را برای پیشرفت روزافزون دانشگاه داشته باشند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریزگفت: باید کاری کنیم تا دانشگاه در راس قرار گیرد و این حقیقت را نیز باید پذیرفت که همه ی انسان ها نقص هایی دارند و هیچ کس کامل مطلق نیست. ولی احساس مسئولیت در برخی افراد وجود دارد و هرگاه مسئولیتی را بر عهده گرفتی با عده ای بی رحم مواجه می شوی که هر طور که خواستند قضاوت می کنند.
وی در ادامه گفت: طرح تحول سلامت علی رغم مشکلات مالی به خوبی در دانشگاه ما انجام شد.
دکتر ابولقاسم جویبان، معاون جدید تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیز در این مراسم اظهار کرد: بر عهده گرفتن این مسئولیت سنگین با وجود 700 هیئت علمی متفاوت و سنگین تر از سایر مسئولیت ها است. این امر که دانشگاه علوم پزشکی تبریز رتبه ی اول فناوری و رتبه ی سوم پژوهشی را در طول سال های گذشته کسب کرده است نشان دهنده توان بالای همکاران و مجموعه دانشگاه است و تلاش ها باید در راستای حفظ این روند باشد.

"حجت الاسلام دکتر یوسف خیری"، مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تبریز اظهار کرد: اگر صادقانه مسئولیتی را پذیرفته ایم، باید خداوند را شاکر باشیم. ما این را می پذیریم چون اعتقاد داریم روز قیامتی هم هست و به خلق خدا خدمت می کنیم.

وی خاطرنشان کرد: اگر وجدان آسوده ای داریم و صادقانه به خلق خدا و با تمام توان تلاش کرده ایم، نباید از قضاوت های نادرست مردم بترسیم.

در این مراسم "دکتر ابولقاسم جویبان" به عنوان معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تبریز معرفی و از زحمات "دکتر محمدرضا رشیدی" قدردانی شد.


 
  • نوشته شده
  • توسط رضا محمدی نسب
  • تعداد بازدید 745
  • تایید شده
  • در 1396/08/20
  • ساعت 14:29