برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 18 آبان 1396
کد 5535

از مرز مهران تا روستای هرگلان

دکتر صومی از مرز مهران به خانه برنگشت

دکتر صومی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز دیروز از مهران بدون مراجعت به منزل به محروم ترین و صعب العبور ترین روستاهای استان رفت.
از مرز مهران تا روستای هرگلان
دکتر صومی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز دیروز از مهران بدون مراجعت به منزل به محروم ترین و صعب العبور ترین روستاهای استان رفت.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، رئیس این دانشگاه پس از ماموریت دو روزه و بازدید از تیم های اورژانس و امداد رسان زائران کربلای معلا مستقر در مرز مهران دیروز بلافاصله پس از بازگشت از مرز مهران در جلسه ای با اعضای هیئت مدیره های نظام پرستاری شمال غرب کشور حاضر شده و بعد از ظهر همان روز و پس از جلسه فوق بدون مراجعت به منزل  و به همراه تیمی متشکل از معاون درمان و مدیر فنی دانشگاه و رئیس شبکه عجب شیر برای تعیین محل جدید مرکز بهداشتی روستای هرگلان عازم شهرستان عجب شیر شده و پس از بررسی امر و تشکیل جلسه با افراد و معتمدین روستا و مسئولین شهرستان، محل جدید التاسیس مرکز بهداشتی محروم ترین و دورترین روستای عجب شیر به این شهر را تعیین  کرده و دستور ساخت این مرکز را صادر نمود.
روستای هرگلان که در فاصله یک و نیم ساعته شهرستان عجب شیر و پس از روستاهای صومعه، زاویه و تجرق بارازلو و یامچی قرار دارد، یکی از محروم ترین و صعب العبور ترین روستاهای استان به حساب می آید که به همت دانشگاه علوم پزشکی تبریز و همراهی اهالی خوب این روستای محل جدید مرکز بهداشتی تعیین و دستور ساخت آن توسط دکتر صومی رئیس دانشگاه صادر شد جز عشق به خدمت به مردم چیز دیگری نمیتواند یک رئیس دانشگاه را پس از ماموریت خارج استانی دوروزه به محروم ترین روستاها بکشاند.
دکتر صومی در نظر دارد روز جمعه به قصد کلنگ زنی مرکز بهداشتی،درمانی ستادی شهرستان هوراند به همراه تیمی از معاونین و مدیران ستادی راهی این شهرستان و شهرستان اهر گردد.
بازدید از مرکز بهداشتی درمانی شهرستان های ذکر شده در دستور کار این تیم ارشد دانشگاه قرار دارد.
  • نوشته شده
  • توسط فاطمه دایی
  • تعداد بازدید 1037
  • تایید شده فاطمه دایی
  • در 1396/08/18
  • ساعت 23:40