برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 30 مهر 1396
کد 5408

رئیس مرکز حمایت از جوامع ایمن دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت:

پرچم کنگره بین‌المللی جوامع ایمن به «مرکز حمایت از جوامع ایمن دانشگاه علوم پزشکی تبریز» رسید

شهر تبریز در سال 2019 میزبان بیست و چهارمین کنفرانس بین‌المللی جوامع ایمن خواهد بود
رئیس مرکز حمایت از جوامع ایمن دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: پرچم «کنگره بین‌المللی جوامع ایمن» در اختتامیه‎‌ی بیست‌و سومین دوره‌ی این کنفرانس در شهر نووی سد صربستان، به «مرکز بین‌المللی حمایت از جوامع ایمن دانشگاه علوم پزشکی تبریز» اعطا شد.

همایون صادقی بازرگانی در گفت‌وگو باروابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، با تاکید بر اینکه پرچم، نماد کنگره‌ی بین‌المللی جوامع ایمن است، اظهار کرد: این پرچم در اختتامیه بیست‌وسومین کنفرانس بین‌المللی جوامع ایمن به مرکز بین‌المللی حمایت از جوامع ایمن دانشگاه علوم پزشکی تبریز رسید و طی آن شهر تبریز در سال 2019 میزبان بیست و چهارمین کنفرانس بین‌المللی جوامع ایمن خواهد بود.

وی با بیان اینکه این کنگره چندین دهه است که هر دو سال یکبار در یک کشور برگزار می‌شود، افزود: بیست‌وچهارم کنگره در سال ۲۰۱۹ در ایران و در شهر تبریز برگزار می‌شود و تمرکز اصلی این کنفرانس بر موضوع «ایمنی ترافیک» خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: این کنفرانس بین‌المللی بنابر درخواست مرکز بین‌المللی حمایت از جوامع ایمن دانشگاه علوم پزشکی تبریز و با توجه به اینکه این مرکز به عنوان مرجع رسمی و قطب توسعه دانش ترافیک در کشور تعیین شده و در این راستا عملکرد بالایی دارد، در تبریز برگزار می‌شود.

صادقی‌بازرگانی تشریح کرد: برای برگزاری این کنفرانس در تبریز دو سال پیش درخواست داده شده بود که مورد تایید قرار گرفته و این کنفراس بین‌المللی با همکاری وزارت بهداشت و پلیس راهور ناجا در سال 2019 در تبریز برگزار خواهد شد.

گفتنی است، مرکز بین‌المللی حمایت از جوامع ایمن دانشگاه علوم پزشکی تبریز در سال ۱۳۹۴و پس از تلاش‌های فراوان مسئولان امر، از طرف دفتر همکاری سازمان بهداشت جهانی در کارولینسکای سوئد مورد تایید قرار گرفته است، این مرکز به عنوان عضو رسمی ایران در شبکه جهانی جوامع ایمن می‌باشد.
  • نوشته شده
  • توسط رضا محمدی نسب
  • تعداد بازدید 544
  • تایید شده
  • در 1396/07/30
  • ساعت 8:10