برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 22 مهر 1396
کد 5338

دکتر قاضی زاده هاشمی :

خیران کشور مایه برکت هستند/امیدورم نسل های بعدی نیز با الگو از خیران ، متولی اقدامات خداپسند شوند.

وزیر بهداشت در مراسم کلنگ زنی مرکز جامع سرطان سطح 3 تبریز ، از خیران سلامت قدردانی کرد.
وزیر بهداشت، درمان و آموزشی کشور در آیین کلنگ زنی مرکز جامع سرطان تبریز، ضمن قدردانی از خیران جهت راه اندازی مرکز جامع سرطان در تبریز، اظهار کرد: امیدوارم مرکز جامع سرطان به عنوان مرکزی برای مراجعه کنندگان بیماران صعب العلاج آذربایجان شرقی شود و در زمان مقرر به بهره برداری برسد.

دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی افزود: خیران کشور مایه برکت هستند و امیدوارم نسل های بعدی نیز با الگو از خیران، متولی اقدامات خداپسند در کشور شوند و از خداوند متعال خواستار نصیب ثواب معنوی به این عزیزان هستم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیز در این آیین، با بیان اینکه این مرکز با توافق خیران با دانشگاه علوم پزشکی تبریز به عنوان نخستین مرکز جامع سرطان ایجاد می‌شود، اظهار کرد: این پروژه با ۲۱هزار متر مربع وسعت، جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از سرطان راه اندازی می‌شود.
دکتر محمد حسین صومی با بیان اینکه این پروژه با هزینه بالغ بر ۶۰میلیارد تومان، ایجاد می‌شود، افزود: زمین این مرکز به همت شورای قبلی شهر تبریز و همکاری شورای جدید شهر، تامین شده و ساختمان آن در چهار طبقه احداث می‌شود که دارای ۲۰۰تخت جهت حل مشکلات بیماران سرطانی خواهد بود.

وی گفت: تلاش می‌کنیم این پروژه در کم ترین زمان ممکن افتتاح شود.
  • نوشته شده
  • توسط پروین جوادی
  • تعداد بازدید 595
  • تایید شده
  • در 1396/07/22
  • ساعت 10:0