برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 25 مرداد 1396
کد 4939

رییس جمهور در دفاع از دکتر هاشمی:

وزیر بهداشت برای اجرای طرح تحول سلامت زحمات زیادی کشید/ وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همکاری کند

رییس‌جمهور با بیان اینکه «وزیر بهداشت زحمات زیادی برای اجرای طرح تحول سلامت کشیده است» گفت: اجرای این طرح بسیار سخت و بزرگ بود.

 


 

 

رییس‌جمهور با بیان اینکه «وزیر بهداشت زحمات زیادی برای اجرای طرح تحول سلامت کشیده است» گفت: اجرای این طرح بسیار سخت و بزرگ بود.
به گزارش وبدا، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در جلسه رای اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم در دفاع از قاضی زاده هاشمی با اشاره به اینکه همه دولت باید برای اجرای طرح تحول سلامت تلاش کنند، اظهار داشت: گاهی اوقات دکتر هاشمی از خزانه و کمبود بودجه اوقاتش تلخ می شد، اما خوشبختانه مردم از اجرای این طرح راضی هستند و بعد از رضای خداوند، رضایت مردم برای ما مهم است.
وی تصریح کرد: وزیر بهداشت در 4 سال گذشته تلاش زیادی در زمینه افزایش رضایتمندی مردم داشت و همه شما تحرک و سفرهای ایشان را می دیدید.
رییس جمهور در ادامه خاطرنشان کرد: امیدوارم وزیر بهداشت با نشاط بیشتر در این 4 سال فعال خواهد بود البته اصلاحاتی باید در طرح تحول سلامت ایجاد شود.
دکتر روحانی گفت: کاهش هزینه‌ها با حفظ کیفیت خدمات و سطح بندی خدمات بسیار مهم است. یک وقتی چیزی مستحب است و یک وقتی مباح. برخی کارهای پزشکی وقتی ضرورت ندارد مکروه و حرام است.
وی یادآور شد: در حوزه بهداشت و درمان ضرورت دارد که به ساماندهی نظام تشخیص، اجرای پرونده الکترونیک سلامت، خرید راهبردی خدمات، سطح بندی خدمات، حذف همپوشانی های بیمه و توسعه توریسم سلامت توجه شود البته در مورد طرح تحول سلامت کمک شایسته وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی را نیاز دارد. با دکتر ربیعی در مورد موضوعات مختلفی از جمله ارتباط با وزارت بهداشت صحبت های زیادی کردیم و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی باید با وزارت بهداشت همکاری نزدیک داشته باشد.

 

 

  • نوشته شده
  • توسط پروین جوادی
  • تعداد بازدید 604
  • تایید شده
  • در 1396/05/25
  • ساعت 11:38