برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : جمعه 20 مرداد 1396
کد 4909

با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت:

افتتاح مرکز سلامت شهری و روستایی شهرستان سیس

مرکز سلامت شهری و روستایی شهرستان سیس با حضور معاون توسعه و مدیریت منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افتتاح شد.
به روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، مرکز سلامت شهری و روستایی شهرستان سیس با مشارکت خیر سلامت حاج الله وردیخان جعفری سیس» ساخته شده است.
معاون توسعه و مدیریت منابع وزارت بهداشت در مراسم افتتاح مرکز سلامت شهری و روستایی شهرستان سیس اظهار کرد: دولت تدبیر و امید توجه ویژه‌ای به بخش بهداشت و درمان دارد و حدود سه هزار پروژه‌ی بهداشتی به کمک دولت و خیرین سلامت در حال انجام است که شش هزار پروژه نیز در دولت جدید در نظر گرفته‌شده است.

دکترسیدعلی صدرالسادات با اشاره به نقش کمک خیرین سلامت در این حوزه گفت: دولت به‌تنهایی قادر به پرداخت کامل هزینه‌های سلامت نیست و با تکیه‌بر فرهنگ غنی مردم کشور، در این راستا از خیران سلامت کمک می‌گیرد.

عزیز زاده، رئیس شبکه‌ی بهداشت شبستر نیز در این مراسم اظهار کرد: زیربنای این مرکز حدود یک هزار و 100 متر است که حدود یک سال برای تکمیل این پروژه زمان صرف شده است.

وی افزود: شهرستان شبستر 135 هزار نفر جمعیت و 35 تیم سلامت دارد و در طول سه سال گذشته پنج‌خانه‌ی بهداشت و دو مرکز سلامت در این شهرستان ساخته‌شده است.

وی بیان کرد: مرکز سلامت شهری و روستایی سیس به‌صورت مشارکتی و با مشارکت یک خیر سلامت و دانشگاه علوم پزشکی تبریز ساخته‌شده که دارای بخش‌های اورژانس، بهداشت و درمان، دو پانسیون پزشک، یک سالن آموزش، بخش مامایی و احیا است.

عزیز زاده با اشاره به پروژه‌های درمانی در حال ساخت در این شهرستان گفت: مرکز دیزج، مرکز علیشاه، مرکز سی‌تی‌اسکن، مجتمع سلامت شرفخانه، اتاق عمل چشم و آی سی یو ازجمله پروژه‌های در حال تکمیل است که اکثراً باهمت خیران ساخته‌شده‌اند.


 
  • نوشته شده
  • توسط رضا محمدی نسب
  • تعداد بازدید 753
  • تایید شده
  • در 1396/05/20
  • ساعت 18:34