برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 19 مرداد 1396
کد 4895

تجلیل از حائزین رتبه های برتر کنکور سراسری 96

دکترصومی: شما اکنون در ابتدای راه خدمت به خلق قرار دارید

دکتر محمدحسین صومی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در نشستی صمیمی با حائزین رتبه های برتر کنکور سراسری 96 دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه این نشست که با حضور دکترطاهر اقدم قائم مقام رئیس دانشگاه، دکتر امامی رئیس بنیاد ملی نخبگان استان ، دکتر اصلان آبادی معاون آموزشی دانشگاه برگزارشد برترین های آزمون سراسری به همراه والدین در دانشگاه علوم پزشکی حاضر شدند.
بنا بر این گزارش دکتر صومی طی سخنانی ضمن ابراز خوشحالی از تعلق تعداد بالای حائزین رتبه های برتر به استان آذربایجان شرقی ، افزود: جای تبریک به محصلینی که تاچندروز دیگر دانشجو خواهند بود و علی الخصوص به پدر ومادرهای آنان دارد و این عزیزان مایه مباهات وافتخار همه ما هستند و امیدواریم این سیر موفقیت همواره در شما تداوم داشته باشد.
وی ضمن اشاره به سبقه تاریخی وعلمی دانشگاه علوم پزشکی تبریز بعنوان دومین دانشگاه کشور خاطر نشان ساخت: به لطف خدا وضعیت کنونی دانشگاه نیز چه از لحاظ آموزشی ، پژوهشی ، بهداشتی ، فرهنگی ،دانشجویی، درمانی بسیار مطلوب بوده و به اذعان ارزیابی کنندگان جزو دانشگاه های برتر در بسیاری از موارد هستیم.
دکتر صومی با اشاره به فعالیت نزدیک به هزار نفر بعنوان اعضای هیات علمی آن هم درسطوح بالای رتبه بندی علمی ، وجود نزدیک به ده هزار نفر دانشجو در کلیه مقاطع و بیشتر مقطع تحصیلات تکمیلی و سایر امکانات و تجهیزات و کارهای عمرانی دانشگاه که درنوع خود بی سابقه است ، به ماموریت های چهارگانه آموزشی کلان منطقه آموزشی نیز اشاره داشته و تصریح کرد: طی آمایش کشوری که دانشگاه های علوم پزشکی به کلان مناطق آموزشی تقسیم شدند دانشگاه علوم پزشکی تبریز جزو کلان منطقه 2 آموزشی دیده شدو به همراه دانشگاه های ارومیه، مراغه، اردبیل ماموریت های ویژه آموزشی را عهده دار گشته و در این ماموریت ها نیز بخوبی عمل کرده و موجب توسعه آموزشی درآن زمینه شده است.
وی درپایان استعدادهای برتر استان را به تداوم تلاش و پشتکار در راه رسیدن به والاترین درجه خدمت به خلق و کسب مدارج بالای علمی توصیه کرده و گفت: شما درابتدایراه هستید واین موفقیت گشایش مسئولیتی جدید برای خدمت به خلق وارتقای علم ودانش و قبول مسئولیت های خطیر در آینده مملکت است.
دکتراصلان آبادی معاون آموزشی نیز با آرزوی موفقیت روز افزون برای حائزین رتبه های برتر اضافه کرد: بایستی از تلاش ها وحمایت های خانواده ها در راستای تسهیل نمودن راه سخت تلاش علمی و همکاری وحمایت انان تشکر کرد و تبریک ویژه برای این عزیزان گفت که همگان میدانند این موفقیت ها جز در سایه دلسوزی های انان میسر نیست .
وی دربخش دیگری از سخنان خود گفت: امیدواریم شماها درآینده جزو بهترین اساتید علمی ونخبه کشور باشید و با تلفیق سخت کوشی به تیزهوشی تان مطمئنا آینده درخشانی درانتظار شما خواهد بود و بایستی سعی کنید که شما اساتیدی بهتر از استادهای خود بوده از لحاظ علمی باشید ودر مسیر پیشرفت علم وگشودن دروازه های جدید علوم موفق باشید.
دکتر امامی رئیس بنیاد ملی نخبگان نیز با تبریک این موفقیت برای فرزندان استان مواردی از حمایت ها و همکاریهای بنیاد برای افراد مستعد برتر را تشریح کرده و گفت: خوشبختانه بیشترین درصد افراد عضو بنیاد از دانشگاه علوم پزشکی هستند و مشخص است که اکثر افراد نخبه تمایل به ادامه تحصیل دراین دانشگاه را دارند . وی همچنین گفت: از این پس عموم از شما متوقع است و شما باید خود را برای روشن تر کردن چراغ راه آیندگان و کاستن از بار مشکلات اماده کنید و شما سرمایه های آینده کشور هستید.
وی خاطر نشان کرد: نخبه کسی است که استعداد بالایش را در راستای تأثیر برجامعه و موثر بودن برای افراد جامعه خویش استفاده نماید و در عرصه عمل تاثیر گذار باشد.
گفتنی است در پایان مراسم پس از تقدیر وتشکر اولیا و دانش آموزان ازترتیب این دیدار ، مسئولین به پرسش های آنان پاسخ دادند.
 
آلبوم تصاویر دیدار رئیس دانشگاه با برترین های کنکور 96

  • نوشته شده
  • توسط پروین جوادی
  • تعداد بازدید 1682
  • تایید شده
  • در 1396/05/19
  • ساعت 8:32