برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 18 تير 1396
کد 4697

همایش ملی بدون دخانیات با شعار دخانیات تهدیدی برای توسعه و سلامت برگزار شد - - - - - - - - -

آموزش و اطلاع رسانی عمومی در کلانشهر تبریز بمناسبت هفته ملی بدون دخانیات
در راستای اجرای برنامه های هفته ملی بدون دخانیات (16-10 تیر ماه ) همایش ملی بدون دخانیات با شعار دخانیات تهدیدی برای توسعه و سلامت در روز جمعه مورخه 16/4/96 با حضور قائم مقام رئیس دانشگاه و مشارکت همکاران بهداشت محیط در محل سالن اجتماعات مرکز بهداشت شهرستان تبریز برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت استان دکتر خسرو شاهی رئیس مرکز بهداشت شهرستان تبریز ضمن خیر مقدم به مدعوین به بیان اهداف و ضرورت کنترل دخانیات پرداختند.
دکتر طاهر اقدام قائم مقام رئیس دانشگاه و معاون امور اجتماعی دانشگاه ضمن تشکر از تلاش همکاران بهداشت محیط در کنترل دخانیات، به ضرورت آگاه سازی مردم از مضرات استعمال دخانیات به عنوان یکی از عوامل خطر ابتلاء به بیماری های غیر واگیر پرداختند.
گفتنی است در ادامه همایش گروه هنری به صورت نمادین، نمایشی را با عنوان تبدیل قلیان به گلدان و نه به مصرف سیگار و قلیان در محل سالن اجرا کردند.
در ادامه و در راستای آموزش و اطلاع رسانی عمومی مانوری با مشارکت 100 نفر از کارشناسان بهداشت محیط در قالب تیم های 2 نفره در پارکهای منتخب کلانشهر تبریز برگزار و ضمن آموزشهای چهره به چهره مردمی اقدام به پخش تراکت در خصوص مضرات استعمال قلیان و سیگار نمودند و به موازات آن گروه هنری نیز با اجرای نمایش در نقاط مختلف پارک ائل گلی با موضوع نه به مصرف سیگار و قلیان در جهت ارتقاء سطح آگاهی عموم مردم اقدام نموده که با استقبال مردمی همراه بود.


 
  • تایید شده فاطمه دایی
  • در 1396/04/19
  • ساعت 10:53