برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 6 خرداد 1396
کد 4490

معاونت غذا و دارو تبریز برگزار کرد

کارگاه آموزشی ویژه مسئولین فنی تجهیزات و ملزومات پزشکی مراکز آموزشی و درمانی بیمارستان های تابعه دانشگاه

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تبریز کارگاه آموزشی با حضور مسئولین فنی تجهیزات و ملزومات پزشکی مراکز آموزشی و درمانی و بیمارستان های تابعه دانشگاه در محل سالن کنفرانس معاونت غذا و دارو برگزار گردید.
در این کارگاه دکتر محبوب نعمتی معاون غذا و دارو ضمن عرض خیر مقدم به شرکت کنندگان در کارگاه آموزشی، ساماندهی حوزه تجهیزات و ملزومات پزشکی در مراکز درمانی تابعه را تاکید کرده و افزود: معاونت غذا و دارو آماده دریافت هرگونه مشکلات و کمبودهای موجود در زمینه تجهیزات و ملزومات پزشکی می باشد و تمام تلاش خود را جهت ساماندهی و رفع کمبودهای احتمالی در این زمینه بکار خواهد گرفت. در ادامه دکتر جواد پولاد فروش، با توجه به شرح وظایف ابلاغی وزارت متبوع ، قوانین جدید و امور مربوط به تجهیزات و ملزومات پزشکی در حوزه مراکز درمانی ، شرکت های تولیدی ، توزیعی ، اصناف و ... را توضیح داد.
مهندس ابراهیم شریف نیا کارشناس این مدیریت نیز ضمن معرفی کلی و اهمیت تدوین لیست فرمولاری تجهیزات و ملزومات پزشکی در مراکز درمانی به آموزش نرم افزار فرمولاری و مدیریت ملزومات مصرفی پزشکی پرداخته و  امکانات و نکات کاربردی نرم افزار مذکور را تشریح کرد. (شایان ذکر است نرم افزار مذکور ، در همایش معاونین غذا و دارو سراسر کشور در استان همدان به عنوان طرح برگزیده موفق به کسب لوح تقدیر از طرف جناب آقای دکتر دیناروند معاون محترم وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو  شد.) 
آلبوم تصاویرمعاونت غذا و دارو تبریز برگزار کرد

4
4
3
3
2
2
1
1
  • نوشته شده
  • توسط آمنه سلیمی
  • تعداد بازدید 1366
  • تایید شده
  • در 1396/03/06
  • ساعت 11:24