برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 12 ارديبهشت 1396
کد 4306

دکترصومی درجشنواره شهید مطهری:

یک ریال از کارانه کسی را در توسعه فیزیکی دانشگاه هزینه نکرده‌ایم/ توسعه فیزیکی دانشگاه در این سال‌ها بی بدیل است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز اظهار کرد: در سال‌های گذشته در حوزه فضای فیزیکی، جزو دانشگاه‌های فقیر بودیم، در سال‌های اخیر بیشترین میزان تامین فضای فیزیکی در حوزه آموزش در این دانشگاه اتفاق افتاد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه دکترمحمد حسین صومی، در دهمین جشنواره آموزشی و دومین جشنواره منطقه‌ای شهید مطهری و تکریم روز معلم در دانشگاه علوم پزشکی تبریز اظهار کرد: در دانشگاه ما، منایع ساخت‌و سازها کاملا مشخص بوده یک ریال از محل کارآنه کسی در این بخش هزینه نمی‌کنیم.
وی ادامه داد: در حال حاضر نیز در بحث فیزیکی دانشگاه، مشکلاتی داریم، برای مثال دانشکده پرستاری قدمتی 70-100 ساله داشته و چند دانشکده ما نیز از وضعیت مشابهی برخوردارند که با برنامه‌ریزی سعی در بهبود وضعیت مکان‌های آموزشی داریم.
وی با بیان اینکه در مقام سوم فناوری در بین دانشگاه‌های علوم پزشکی تبریز قرار داریم، خاطرنشان کرد: این موفقیت در سایه تلاش دانشگاه در بحث فناوری و فعالیت شرکت‌های دانش بنیان به دست آمده است.
به گفته وی در سال گذشته ،بیش از 108 میلیارد تومان اعتبار از حوزه خیرین جذب شده است.
دکترصومی خاطرنشان کرد: به دنبال این هستیم که در 5-6 سال آینده، بیمارستان‌هایی در قدو قواره تبریز ساخته شود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: برای مرکز مدیریت سلامت NPMC"، مجوز گسترش صادر نشده بود که خوشبختانه با تلاش دوستان، امسال این مجوز اخذ شد.
وی اضافه کرد: توسعه فیزیکی دانشگاه و سایر توفیقات این دانشگاه در سایه تلاش مجموعه اساتید که سعی در تربیت نیروهای ارزشمند و آینده‌ساز کشور دارند، به دست می‌اید.
آلبوم تصاویریک ریال از کارانه کسی را در توسعه فیزیکی دانشگاه هزینه نکرده‌ایم/ توسعه فیزیکی دانشگاه در این سال‌ها بی بدیل است

9
9
8
8
7
7
6
6
5
5
4
4
3
3
2
2
1
1
  • نوشته شده
  • توسط پروین جوادی
  • تعداد بازدید 1006
  • تایید شده پروین جوادی
  • در 1396/02/12
  • ساعت 14:3