برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 10 ارديبهشت 1396
کد 4284

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز خبر داد : -

منطقه 2 حوزه آموزش سلامت کشور حائز رتبه اول شد


منطقه 2 حوزه آموزش سلامت کشور که شامل دانشگاه های علوم پزشکی تبریز، ارومیه، اردبیل و دانشکده های علوم پزشکی مستقر درمنطقه است، در جشنواره آموزشی شهید مطهری، حائز رتبه اول  شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، دکتر محمد حسین صومی در جلسه مشترک هیات‌های امناء دانشگاه‌های علوم پزشکی منطقه 2 آمایشی و نشست شورای هماهنگی منطقه و تبیین برنامه عملیاتی 1396 با اعلام این مطلب گفت: مجموعه دانشگاه علوم پزشکی تبریز و دانشگاه‌های علوم پزشکی منطقه 2 آمایشی،همانطوری که نشان دادند می توانند با هم به سمت اهداف مشترک حرکت کنند.
وی با اشاره به اهداف این نشست گفت: مقرر شده در این نشست، برنامه عملیاتی  دانشگاه های منطقه در سال 96 مورد بحث و تفکر جمعی قرار گرفته و در صورت تصویب، وارد فاز اجرایی شود.
وی اضافه کرد: دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور به یک برنامه عملیاتی مشترک مجهز شده‌اند که اهداف  آنها در راستای اهداف کلان نظام سلامت خواهد بود.
وی اضافه کرد: سیاستگذاری ، برنامه‌ریزی، اجرا،  پایش ، ارزیابی ، بازخورد و اصلاح از سطوح مختلف برنامه عملیاتی مشترک است واهداف و برنامه مشترک، لزوم برنامه ریزی‌عملیاتی را ایجاب می‌کند.
وی همچنین با اشاره به دستاوردهای طرح تحول نظام سلامت گفت: علی رغم همه رفتارهای ناجوانمردانه‌ای که اتفاق می‌افتد و ما را متهم می‌کند ، دولت عملکرد درخشانی در این حوزه از خود به جای گذاشته است.
وی اضافه کرد:  با افتخار اعلام می کنیم که بیش از 700 طرح عملیاتی داریم که اگر از امروز شروع به افتتاح کنیم تا آبان ماه، هر روز چند طرح برای افتتاح داریم.
 
  • نوشته شده
  • توسط بهزاد محمدعلیزاده
  • تعداد بازدید 1310
  • تایید شده
  • در 1396/02/10
  • ساعت 15:18