برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 3 ارديبهشت 1396
کد 4221

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز:

افتتاح بخش های روانپزشکی بیمارستانی در اولویت دانشگاه علوم پزشکی تبریز قرار دارد

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز اظهار کرد: با توجه به افزایش بیماریهای روانی با کمبود تخت روانپزشکی در کشور و استان مواجه هستیم که یکی از اولویت های وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی رفع این مشکل است.

دکتر علی تقی زادیه در جمع خبرنگاران با اعلام این مطلب گفت: در چند سال گذشته بیمارستان رازی تبریز، تنها بیمارستان روانپزشکی استان بود که بیماران دارای مشکلات روحی و روانی را پذیرش می کرد، با توجه به افزایش بیماری های روانی ضرورت افتتاح بخش های روانپزشکی و لحاظ تخت های مورد نیاز در سایر بیمارستان های جنرال احساس شد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز در مراسم افتتاح این طرح از اضافه شدن 100 تخت روانپزشکی به ظرفیت تخت های این رشته در آذربایجان شرقی خبر داد .
تقی زادیه گفت: برای این منظور 70 تخت به ظرفیت بیمارستان رازی تبریز و 30 تخت نیز در بیمارستان های بناب، اسکو و بستان آباد، جلفا افزوده افزوده شد.
وی با اشاره به اینکه هم اکنون 9 هزار و 500 تخت روان پزشکی در کشور وجود دارد گفت: با توجه به افزایش بیماریهای روانی با کمبود تخت روانپزشکی در کشور و استان مواجه هستیم که یکی از اولویت های وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی رفع این مشکل است.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز اظهار کرد: هم اکنون در دو بیمارستان اسکو و بناب بیماران روانی پذیرش شده و در صورت نیاز بستری می شوند.
 
 
آلبوم تصاویر نشست خبری ویزه هفته سلامت 96

  • نوشته شده
  • توسط پروین جوادی
  • تعداد بازدید 1157
  • تایید شده
  • در 1396/02/03
  • ساعت 9:31