برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 21 فروردين 1396
کد 4150

همایش روز جهانی بهداشت با عنوان "بیا در مورد افسردگی حرف بزنیم"

دانشگاه علوم پزشکی تبریز یکی از دانشگاههای پیشرو در عرصه سلامت
روز يکشنبه 96/01/20 مراسم روز جهاني بهداشت با حضور تمامي دست اندرکاران نظام سلامت کشور ،مقام عالي وزارت ، معاونين و روساي دانشگاههاي علوم پزشکي با موضوع دسترسي آسان به خدمات روان پزشکي در راستاي طرح تحول سلامت برگزار شد.
با در نظر گرفتن اين موضوع که در حوزه بهداشت ، اصل پيشگيري است و تلاش بر اين است که با خدمات آسانتر و روان تر و ارزان تر زمينه دسترسي مردم به دريافت خدمات سلامت فراهم گردد.
بيا در مورد افسردگي حرف بزنيم . شعاري که امسال براي روز جهاني سلامت نامگذاري شده است . با اين نامگذاري اهميت سلامت روان و ارتباطات مردمي جلوه خاص به خود ميگيرد چرا که يکي از مهم ترين مهارت هاي اکتسابي لازمه مردم ، ارتباط است . ارتباطي که از طريق کلامي ، نوشتاري و ديداري به تبادل افکار و کسب مهارت هاي فردي مي انجامد.
اهداف سلامت عمومي بدون تعامل و بسيج عمومي و مشارکت مردمي قابل دسترسي نيست و همدلي و همياري تمامي ارگانها و سازمانها را مي طلبد.
در اين مراسم رئيس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز به خاطر انجام اقدامات موثر در حوزه سلامت روان مورد تجلیل قرار گرفت . جناب آقای دکتر صدیق نماینده سازمان بهداشت جهانی نیز در صحبت های خود از عملکرد دانشگاه علوم پزشکی در حوزه بهداشت روان تقدیر نمودند . 

 
  • نوشته شده
  • توسط غلامرضا حسنی اصل
  • تعداد بازدید 1216
  • تایید شده
  • در 1396/01/21
  • ساعت 9:12