برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 23 اسفند 1395
کد 4084

جشن با شکوه میلاد کوثر و توانمندیهای دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی

.
جشن با شکوه میلاد کوثر و توانمندیهای دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی با حضور اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشکده در سالن بزرگ مرکز مطالعات پزشکی برگزار شد.
مراسم با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید توسط قاری برتر  سجادی و اجرای سرود پرافتخار جمهوری اسلامی آغاز گردید سپس خانم دکتر پیری ریاست  دانشکده طی سخنانی میلاد با سعادت فاطمه زهرا و مقام زن را به تمام زنان اسلام تبریک گفته و افزود: خوشحالم که در  این سال پربار، در کنار  همکاران محترم و اساتید و دانشجویان گرامی توانسته ایم موفقیت های ارزنده ای را برای دانشکده کسب کنیم  و این همه موفقیت با هم دلی و  همکاری شما عزیزان به دست آمده است و در آخر پیشاپیش سال 96 را برای همه تبریک گفته و آرزوی سلامتی و موفقیت کرد. 
سپس  معاون اداری و مالی دانشکده  دکتر اهری جشن میلاد کوثر را به همه تبریک گفته و  از عوامل اجرائی برنامه سپاس گذاری نموده و گفت : ما در سال 1395 چهار همایش ملی با همکاری دانشجویان،  اساتید و همکاران انجام دادیم و یک کارنامه روشن و  قابل قبولی در این سال داریم  سالی که برای همه کار کنان و اساتید و دانشجویان عزیز  سالی پر کار همراه با موفقیت هایی بوده است و در آخر هم فرا رسیدن عید باستانی و سالروز ولادت حضرت زهرا و روز زن را به همه تبریک گفت.
معاون  تحقیقات و فناوری دانشکده  دکتر ایمانی که سومین سخنران مراسم بود گزارشی از عملکرد معاونت تحقیقات دانشکده  بیان نموده و اظهار داشت: همه ما از اینکه در کنار همکاران و دانشجویانی قرار داریم که در جهت اهداف مقدس سازمانی قدم بر می دارند و عنوان دانشکده برتر و وب سایت برتر را موجب می شوند بسیار خرسندیم و همچنین افتخار می کنیم که در سال 94 و 95 دانشجویان نمونه کشوری از دانشکده ما انتخاب شده اند.
با پخش کلیپی از توانمندیهای دانشکده که موجب استقبال اساتید، کارکنان و دانشجویان قرار گرفت حاج آقا همت قدیم امام جماعت دانشکده به مدت ده دقیقه سخنرانی در مورد  اهمیت جشن میلاد کوثر و فرمایشات گوهربار امام علی (ع) بیان نمودند. همچنین در این برنامه از افرادی که به سلامتی و پاکی هوا احترام گذاشته و در تردد به دانشکده از وسیله شخصی استفاده نمی کنند به قید قرعه جوایزی اهداء شد و مسابقه ای به همین مناسبت توسط بسیج دانشجوی دانشکده  بین حاضرین برگذار و برای سه نفر جوایزی اهداء گردید. و در نهایت مراسم با تجلیل از همه افتخار آفرینانی که برای پیشبرد اهداف دانشکده موفقیت کسب کرده اند خاتمه یافت.

  • نوشته شده
  • توسط محمد دهقانیان
  • تعداد بازدید 709
  • تایید شده پروین جوادی
  • در 1395/12/25
  • ساعت 11:8