برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 2 بهمن 1395
کد 3750

بیست و دومین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی:

«مرکز تحقیقات کاربردی دارویی» دانشگاه علوم پزشکی تبریز، برگزیده مراکز تحقیقاتی بیومدیکال دارای ردیف مستقل بودجه

در  بیست و دومین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی، «مرکز تحقیقات کاربردی دارویی» دانشگاه علوم پزشکی تبریز،  به عنوان برگزیده مراکز تحقیقاتی بیومدیکال دارای ردیف مستقل بودجه انتخاب شد. لازم به ذکر است مرکز تحقیقات کاربرد دارویی برای چندمین سال پیاپی این حائز رتبه برتر کشور در جشنواره های مختلف رازی می شود.

جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی از سال ۷۴ برای تقویت روح بررسی، تتبع و ابتکار در راستای اهداف وزارت بهداشت و به منظور تجلیل از مقام و منزلت پژوهشگران و دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی همه ساله در دی ماه  برگزار می شود.

امسال بیست و دومین دوره این جشنواره با تاکید بر امر ارتقا کیفی تحقیقات و فناوری در سطح ملی و بین المللی اجرا می شود تا اهداف والای پژوهش را تعقیب کرده و با ارج نهادن به مقام پژوهشگران در تولید علم در زمینه های علوم پزشکی کمک کند.

برگزیدگان نهایی حقیقی و نهادهای حقوقی بیست و دومین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی شامل ۸ محقق، یک پژوهشگر برتر، دو محقق جوان، سه دانشگاه علوم پزشکی، یک موسسه تحقیقاتی، شش مرکز تحقیقاتی، چهار کمیته تحقیقات دانشجویی، سه مجله علمی-پژوهشی علوم پزشکی و یک سازمان غیردولتی حامی پژوهش هستند.

  • نوشته شده
  • توسط رضا محمدی نسب
  • تعداد بازدید 3549
  • تایید شده
  • در 1395/11/02
  • ساعت 13:25