برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 19 اسفند 1394
کد 1616

دکتر شبستری در مراسم افتتاح تخت های مراقبت ویژه:

یکی از اقدمات مهمی که دولت تدبیر و امید در حوزه‌ی درمان و سلامت انجام داده است اجرای "طرح تحول نظام سلامت"است

یکی از اقدمات مهمی که دولت تدبیر و امید در حوزه‌ی درمان و سلامت انجام داده است اجرای "طرح تحول نظام سلامت"است

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به اینکه باید همدلی و همکاری بین تمامی نهادها و همچنین قوای سه گانه محکم باشد، گفت: مردم با حضور حداکثری خود در پای صندوق‌های رای نشان دادند که خودشان سرنوشت کشورشان را رقم می‌زنند و همچنین مردم با انتخاب خود به همه نشان دادند که پشتیبان و حامی همان مسیری هستند که در خرداد 92 انتخاب کرده بودند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، دکترشبستری در مراسم افتتاح تخت‌های مراقبت ویژه نوزادان مرکز آموزشی درمانی  الزهرا، اظهار کرد: تمامی پیشرفت‌ها و امنیتی که امروز در جامعه برقرار است، نتیجه‌ی خون شهیدانی است که جان خود را به خاطر امنیت و حفاظت از جمهوری اسلامی ایران فدا کردند.
وی افزود: آرامشی که امروز در جامعه از لحاظ سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و.. حاکم است، نتیجه تصمیمات عاقلانه و تلاش‌های دولت تدبیر و امید است که امید را به قلب مردم، مسئولان و جامعه برگردانده است و جامعه را از نوسانات قیمتی رها کرده است.
دکترشبستری افزود: یکی از اقدمات مهمی که دولت تدبیر و امید در حوزه‌ی درمان و سلامت انجام داده است اجرای "طرح تحول نظام سلامت" است که توسط آن بخش عظیمی از قشر آسیب‌پذیر جامعه که فاقد هر گونه دفترچه درمانی بودند با پرداخت "سه الی شش" درصد از هزینه‌های درمانی فقط در فکر درمان شدن بیمارشان هستند و نگرانی از بابت پرداخت هزینه‌های بیمارستان ندارند.
دکترشبستری گفت: با اجرای طرح تحول نظام سلامت بسیاری از بیمارستان‌ها به امکانات جدیدی مجهز شده‌اند؛ و همچنین مراکز زیادی ساخته و بازسازی شده‌اند، که یکی از برکات حضور دولت تدبیر و امید است و ما نیز وظیفه داریم در خدمت‌رسانی به مردم تمام تلاش خود را به کار ببندیم.
وی ادامه داد: دانشگاه علوم پزشکی با وجود اینکه در دوسال قبل، با بدهی بالغ بر 196 میلیاردی، به دولت فعلی تحویل داده شد اما همچنان که مشاهده می‌شود این دانشگاه با وجود تمامی مشکلات و با تلاش‌های خود فعالیت‌ها و اقدامات بزرگی را انجام داده است.
وی با ابراز اینکه روزهای خوبی در انتظار مردم ماست، افزود: یکی از نیازهای حیاتی استان ما مجهز شدن بیمارستان‌ها به تجهیزات مراقبت ویژه(ICU) می‌باشد؛ که امروز شاهد تجهیز بخشی از بیمارستان‌ها به این نیاز حیاتی شده ایم و همچنین در تلاش خواهیم بود دیگر کاستی‌ها نیز جبران شوند.

  • نوشته شده
  • توسط فاطمه دایی
  • تعداد بازدید 2645
  • تایید شده
  • در 1394/12/19
  • ساعت 21:26