برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 20 تير 1398
کد 9590

نشست صمیمی تیم یازدهمین المپیاد علمی دانشجویان با رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز

دکتر صومی : در حوزه علم باید تلاش زیادی کنیم تا از قافله علم عقب نمانیم


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، نشست صمیمی تیم یازدهمین المپیاد علمی دانشجویان با دکتر صومی رئیس دانشگاه ومسئولین حیطه های شش گانه المپیاد دانشگاه روز چهارشنبه نوزدهم تیرماه نودو هشت در سالن کنفرانس حوزه ریاست دانشگاه برگزار گردید.
رئیس دانشگاه ضمن تشکر از زحمات اساتید ودانشجویان منتخب در یازدهمین المپیاد علمی ادامه داد : دانشگاه مکانی برای آموزش وپژوهش وتربیت دانشجویان است و میزان موفقیت دانشگاه  رابا مراجعه به خروجی دانشگاه می توان سنجید یعنی اگر دانشگاه توانسته است استعداد های برتر را همراهی کند وزمینه های لازم را فراهم کند تا سرمایه های طبیعی جامعه  به نیروهای نخبه ای تبدیل شوند ، می توان گفت که دانشگاه در این زمینه موفق عمل کرده است .
دکتر صومی از اساتید ودانشجویان منتخب که برای دانشگاه افتخار آفرینی می کنند تشکر کرده واظهار داشت در سال 2013 رتبه دانشگاه ما در سایماگو ، سی وششمین دانشگاه کشور بود ولی الان در سایه تلاشها، دانشگاه علوم پزشکی تبریز بر اساس آخرین رتبه بندیهای معتبر، رتبه چهارم در بین تمام دانشگاههای کشور ورتبه سوم بین دانشگاههای علوم پزشکی تیپ یک می باشد و رتبه 582 در جهان هستیم .
رئیس دانشگاه اظهار امیدواری کرد که با انتخاب دانشجویان با استعداد وتامین نیازهای آنان و رفع موانع آموزشی وپژوهشی بتوانیم رتبه های بیشتری در مقاطع مختلف کسب کرده ورتبه دانشگاه را بهتر ودرخشانتر نماییم ودر حوزه علم باید تلاش زیادی کنیم تا از قافله علم عقب نمانیم .
دکترصومی با آرزوی موفقیت وپیروزی دانشجویان و در حمایت از منتخبین المپیاد علمی گفت : شما عزیزان از نمونه های انسانهای موفق هستید واگر در راستای هدف هایتان تلاش کنید هیچگاه شکست نخواهید خورد وما با توانمندی در  کنار شما هستیم وامیدواریم امسال نیز با روحیه بالاتر در المپیاد موفق شده وبا کسب رتبه های بالاتر در نیل به پیشرفت دانشگاه وعلم کمک شایانی کرده باشید.
شایان ذکر است دانشجویان فوق در مرحله اول که در ششم اردیبهشت ماه نودو هشت به صورت کلان منطقه ای وبا حضور 60 نفر از دانشجویان در شش حیطه در تبریز برگزار شده بود،به رقابت پرداخته و 37 نفر از دانشجویان فوق موفق شدند به مرحله دوم آزمون گروهی وانفرادی راه یابند که منتخبین این المپیاد علمی با حضور دانشجویان دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور که از 18-12مردادماه نودوهشت در تهران برگزار خواهد شد به رقابت خواهند پرداخت .
گفتنی است درپایان این نشست از تیم یازدهمین المپیاد علمی با اهداء جوایزی از طرف ریاست دانشگاه تقدیر بعمل آمده و به سوالات مطروحه دانشجویان از سوی رئیس دانشگاه ومسئولین مربوطه برای اصلاح هر چه بهتر امور پاسخهای لازم ارائه گردید.
  • نوشته شده
  • توسط آمنه سلیمی
  • تعداد بازدید 257
  • تایید شده
  • در 1398/04/20
  • ساعت 12:4