تاریخ آخرین بروزرسانی : پنجشنبه بیست و ششم مرداد 1396 ساعت 09:49
 منوی اصلی
 
تاریخ : دوشنبه 2 شهريور 1394
کد 784

درخشش ورزشکاران دختر دانشگاه علوم پزشکی تبریز در دوازدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی

درخشش ورزشکاران دختر دانشگاه علوم پزشکی تبریز در دوازدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور

دوازدهمین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور در 11 رشته ورزشی شامل : والیبال ، بسکتبال ، فوتسال ، شطرنج ،آمادگی جسمانی ، دو و میدانی ، تنیس روی میز ، بدمینتون ، کاراته ، تیراندازی و شنا از مورخه 23 لغایت 30 مرداد ماه 94 در پردیس نازلوی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه برگزار گردید.
 به گزارش ایوب اندبیلی مسئول روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی، کاروان ورزشی دانشگاه با 83 نفر از ورزشکاران دختر در تمام رشته های ورزشی مذکور شرکت کرده بود که در نهایت با نتایج به دست آمده زیر با نتیجه قابل قبول نسبت به دوره قبل مسابقات را به اتمام رساند :

مقام اول در رشته تفنگ بادی

مقام دوم در رشته آمادگی جسمانی

مقام سوم در رشته تنیس روی میز

 مقام سوم در رشته بسکتبال

مقام چهارم در رشته فوتسال

مقام چهارم در رشته دو و میدانی

مقام چهارم در رشته تیر اندازی

لازم به ذکر است تیمهای شطرنج و بسکتبال تبریزبه عنوان با اخلاق ترین تیم های مسابقات برگزیده شدند

نتایج رشته های انفرادی به همراه اسامی تیم های دارای مقام دانشگاه  به شرح زیر می باشد:

آمادگی جسمانی : لیلی ضیاء لامع ، فاطمه دیبا ، آرزو دهقان ، افسانه عظیمی ، فاطمه نقی زاده (مربی) ، مهر انگیز سالاری (سرپرست)

انفرادی : خانم لیلی ضیاء لامع مقام اول

تیر اندازی :  پریچه محمدیان  ، زهرا صفری  ، فاطمه بنی مهد؛   زهرا کیقبادی(مربی)،  معصومه اقبال(سرپرست)

انفرادی : پریچه محمدیان  مقام دوم ، زهرا صفری  مقام سوم

تنیس روی میز: نسیم براتی ، الهام احمدی ،پریسا ذکائی،  شبنم طهماسبی

شهربانو ناصری(مربی)، سعیده اله وردی (سرپرست)

انفرادی : نسیم براتی مقام سوم

دو و میدانی :

ماده 1500 متر: مریم رحیم زاده مقام سوم

 ماده پرش طول: نساء  خداکرمی مقام سوم

ماده  پرتاب وزنه :    شیوا تقلیدی مقام چهارم

ماده 4*400 متر : (سپیده قدسیان ، زهرا حاجی زاده، مهسا خادمی  و فرناز طالب عباسی)  مقام پنجم

ماده  800 متر : مریم رحیم زاده مقام ششم

اکرم آمقانی (مربی)، مهین داهیم (سرپرست)

بسکتبال: خزر قاسم پور ، پرستو خیرالدین،  صبا پیشداد، مریم داداش زاده،  غزاله صبور ، دریا وفادار افشار ، صنم محمدزاده ، شبنم محمدزاده ، آیدا سرابی ، بهاره موسی زاده ، سحر عاطفی ملکی و هانیه عزیزی: مهسا بابایی(مربی)،  مینا کریمی(سرپرست)

فوتسال: سمیرا رجائی ،زهرا حسین زاده ،حاتمه السادات حسینی، فایضه قادریان ،آیسان طالب سیس، تکتم ذوقی توانا، سمیرا عمرانی، مهرآسا علیزاده ، دنا پارسا، اشکین محمدی کانی : فریده اسدی(مربی) سمیرا اسماعیلی (سرپرست)

کاراته : نسیم ترابی مقام سوم وزن منفی 55 کیلو، نگار نادری مقام سوم وزن منفی 68 کیلو ، سپیده سیاهی مقام سوم وزن مثبت 68 کیلو ، رقیه عالی (مربی) ، طاهره آذر آبدار (سرپرست)

سرپرست کاروان : مریم اکبری

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 2 شهريور 1394
  • ساعت 12
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 2493
  • تایید شده
  • در 1394/06/02
  • ساعت 12:9